Mira Chasta

Description:

Togruta.
Technik. Slicer
Wiek: 14 lat

Mój ojciec był pozyskiwaczem. Tak to nazywał. Brzmiało lepiej niż złodziej i oszust. Na zlecenie wykradał różne informacje, przedmioty. W swoim fachu był niemal wirtuozem, nie powstrzymywały go żadne zabezpieczenia. Potrafił oczarować rozmówcę i wyciągnąć z niego każdy sekret. Niestety był także hazardzistą i pijakiem. Ciągle uciekaliśmy przed wierzycielami.
Mimo wszystko przez większość życia podziwiałam ojca i nie wyobrażałam sobie innego życia. Szkolił mnie na swojego pomocnika. Widziałam w nim bohatera.
Tak było do czasu aż sprzedał w niewolę Hattom moją matkę i dwójkę młodszego rodzeństwa. W zamian za uregulowanie długów. Twierdził że ma plan jak ich wykupić. Dostał zlecenie na pozyskanie tajnych danych będących w posiadaniu ambasadora Imperium. Po obejrzeniu danych ojciec upił się i zaczął coś bredzić, że jesteśmy ustawieni i że nie wypuści z ręki takiej okazji. Postanowił podbić stawkę. Mówiłam, żeby po prostu wziął umówioną kwotę, która wystarczyłaby na wykupienie matki i rodzeństwa, ale ojciec wiedział lepiej. Jego ciało znaleziono w dokach. Wracając do domu zobaczyłam, że mieszkanie jest przeszukiwane przez wojsko. Uciekłam. Statek z resztą mojej rodziny odleciał.

Bio:

Mira Chasta

A Bit of Both... Rosomak Ashka